$26.43 / each
Paquete: 10/Pack
Agotado
Cantidad mínima1QTY Increment1
more info
Paquete10/PackProducts You May Also Like
GE Lighting Multi-Mirror Quartzline Projector Lamp, Size: 50.8 mm dia, 44.45 mm Maximum Overall Length, Voltage Rating: 21V, Wattage: 155W, Base: GX5.3 (2-Pin), Shape: MR16, 3250K Color Temperature, 100 CRI, 250 hr Lamp Life, Halogen Lamp, Lumens: 200 lm. - GE 35200 Lighting Multi-Mirror Quartzline Halogen Projector Lamp.
General Information
| Item Name | Projector Lamp |
| Trade Name | Multi-Mirror® Quartzline® |
General Features
| Standards | EKE ANSI Code |
Design & Construction
| Base | GX5.3 (2-Pin) |
| Lamp Type | Halogen |
| Shape | MR16 |
Technical Details
| Color Temperature | 3250K |
| CRI | 100 |
| Lamp Life | 250 hr |
| Lumens | 200 lm |
Electrical Properties
| Voltage Rating | 21V |
| Wattage | 155 w |
Physical Properties
| Maximum Overall Length | 44.45 mm |
| Size | 50.8 mm dia |
Documentos
No Documents Found