$81.58 / each
Paquete: 1/Pack
Agotado
Cantidad mínima1QTY Increment1
more info
Paquete1/PackProducts You May Also Like
General Information
| Item Name | Plier |
General Features
| Net Weight | 54g |
Design & Construction
| Jaw Type | Smooth |
| Tip Type | Round |
Physical Properties
| Jaw Length | 20 mm |
| Length | 120 mm |
| Tip Thickness | 0.9 mm |
| Tip Width | 0.9 mm |
Documentos
No Documents Found