$464.65 / Piece
Agotado
Cantidad mínima1QTY Increment1
more info
General Information
| Item Name | Condenser Fan Motor |
General Features
| Net Weight | 19 lb |
Design & Construction
| Frame Type | 48Y |
| KVA Code | B |
Performance Details
| Full Load Efficiency | 65.5% |
Electrical Properties
| Full Load Ampere | 2.5 A |
| HP Rating | 0.75 HP |
Physical Properties
| Dimensions | 12.44 Inch L x 5.66 Inch W |
| Weight | 19 lb |
Documentos
No Documents Found